London
10 Charles II Street
Office
538 to 6,031 sq ft - To Let
St James's, London
33 St. James's Square
Serviced Office
1 to 25 Desks - To Let
51-51A Cleveland Street
Office / Retail
1,184 sq ft - To Let
Rent: £47,500 per annum
61 Cleveland Street, 61 Cleveland Street
351 to 853 sq ft - To Let
Fitzrovia, London
187-193 Great Portland Street
Investment
759 to 20,151 sq ft - For Sale
23 Buckingham Gate
1,157 to 5,571 sq ft - To Let
Rent: £47.50 - £55 per sq ft
17-21 Garrick Street, Covent Garden
616 sq ft - To Let
Marylebone, London
Sentinel House
1,089 to 11,853 sq ft - To Let
Rent: £24.50 per sq ft
14-15 Belgrave Square
1,152 to 2,740 sq ft - To Let
Rent: £67.50 - £79.50 per sq ft
© Mellersh and Harding 2025